suya düşen iphone

Birçoğunuzun başına muhtemelen gelmiştir. Denizde veya havuz başındayken telefonunuz suya düşmüş olabilir. İşte o an çok büyük bir panik yaşarsınız ve belki de telefonunuzda bulunan önemli bilgilerin kaybolacağını düşünerek haklı olarak üzülebilirsiniz. Fakat doğru işlemlerle suya düşen iPhone ‘unuzu birazdan anlatacağımız yöntemlerle kurtarabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (9 votes cast)

Yazımızın 2. bölümünde sizlere telefonumuzu kullanırken bizlere kolaylık sağlayacak ipuçlarını anlatmaya devam ediyoruz. Seçtiğimiz tüm bu ipuçları genelde çoğu iPhone kullanıcısının bilmediği ve ihtiyaç duyduğu konular üzerinden yola çıkarak hazırlanmıştır.

İlk olarak sizlere telefonumuzda entegre olarak bulunan özelliklerden bahsedeceğim.

1)Klavyedeki Türkçe karakterleri kullanabilmek için, kullanacağımız karakterin noktasız halinin üzerine parmağımızı basılı tutuyoruz, ek seçenekler çıktığında parmağımızı kaldırmadan seçeceğimiz harfe gidiyoruz ve parmağımızı kaldırıyoruz. Bunu noktalama işaretleri üzerinde uyguladığımız zaman da çeşitli alternatif noktalama işaretlerine ulaşabilmemiz mümkün olacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

iphone kullanım ipucu

iPhone her ne kadar kullanımı zor gibi gözüksede aslında çocuk oyuncağı kadar kolay bir cihaz. Siz okuyucalarımıza tecrübelerimizi ve bildiklerimizi bu yazı ile anlatmayı düşündük. Bu yazıyı okuduktan sonra bilmediğiniz birçok özellik olduğunu keşfedecekseniz. İlk olarak iPhone cihazımızın donanımsalı özelliklerine bir göz atıyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)